Přednášky


Od podzimu 2014 pořádám přednášky na různá témata týkající se zdraví a nemocí. Jejich cílem především je, aby si lidé uvědomili, že závisí hlavně na nich, zda budou oni i jejich děti zdravé či nemocné. 

                                                    

Aktuální témata a termíny

 

Na co není v ordinaci čas, aneb jak si poradit při běžných zdravotních potížích - záznam online seminářů
Tento cyklus seminářů je jedinečným propojením zkušeností mé dlouholeté lékařské praxe a přírodních léčebných  metod. Hlavním cílem je předat vám znalosti v takovém rozsahu, abyste si dokázali v naprosté většině akutních nemocí poradit sami, protože návštěva lékaře u běžných infekcí nejenže není nutná, někdy může být dokonce i škodlivá, jak píšu zde .

Naučíte se ale poznat i okamžik, kdy na samoléčbu už není čas a kdy je žádoucí se k lékaři vydat.
Probereme podrobně možnosti léčby akutních infekcí a úrazů, včetně doporučení vhodných homeopatik a přírodních prostředků.

Díky tomu se můžete stát nejlepšími "lékaři" pro vaše děti i vás samotné. Využijte této příležitosti převzít zodpovědnost za své zdraví a nesvěřovat ho lékaři v případech, kdy to není nutné.

Poprvé jsem tento seminář pořádala jako večerní v roce 2014, má za sebou nesčetná opakování a mnoho lidí mi řeklo, že díky němu už lékaře při běžných nemocech opravdu téměř nepotřebují. Během této doby se ovšem poněkud "nafoukl", troufám si říct, že jsem ho vypiplala a je v něm vše, co je potřeba znát k samoléčbě v domácích podmínkách, včetně toho, kdy už je na místě vyhledat pomoc. Ale odrazilo se to i na délce, před covidem už jsem ho pořádala prezenčně jako celodenní a to už je hodně náročné pro mě i posluchače, protože informací je tam opravdu hodně. Doba covidová to znemožnila, tak jsem ho udělala v online podobě. Pro tu jsem ho rozdělila na čtyři části, které na sebe volně navazují. Celková doba záznamu je přes 8 hod. Vzhledem k této délce i tomu, že online ho sledovala jen část zúčastněných (většina využila záznam), rozhodla jsem se už tento seminář online neopakovat a nabízet ho pouze touto formou.

  • Jednotlivé díly:                                            

  • O přístupu k nemoci obecně - zda je nutné léčit sebemenší příznak nebo důvěřovat tělu a jen mu nepřekážet v samoléčení. Horečka – její význam, rizika, možnosti homeopatické léčby. Stručná informace o syndromu periodických horeček   
  • ORL infekce - rýma, bolesti v krku, bolesti uší. Záněty spojivek.  
  • Kašel  
  • Zvracení a průjmy, močové infekce, úrazy
 
  • Cena: 800,- Kč za jednotlivý seminář, zvýhodněná cena za celý cyklus seminářů je 3000,- Kč. Je možná i platba celého cyklu rozděleně - po 800,- Kč za první 3 semináře a 600,- Kč za poslední. Do 31.12.2022 ho nabízím za zvýhodněnou cenu 2500,- Kč.

    K záznamu budete mít časově neomezený přístup, součástí jsou podklady v PDF a možnost zodpovězení případných dotazů mailem (maximálně do 3 měsíců od zakoupení).

    Odkazy k přístupu Vám zašlu po uhrazení ceny na účet č. 2900499571/2010. Do zprávy pro příjemce prosím napište Vaše jméno a zvolený díl, případně Cyklus seminářů. V případě zájmu mohu vystavit fakturu.