Co dokáže pýchavka


Kdo by neznal tuto houbu? Pýchavka či prášivka... V lese si jí málokdo všimne, natož aby ji sebral, to jen tu velkou, ze které se dají dělat řízky. Věřili byste, že v homeopatické podobě dokáže pomoci s jedním velkým problémem u žen po operacích prsu pro rakovinu? Většinu z nich následně trápí otok ruky na příslušné straně, způsobený odstranením uzlin v podpaží a následným narušením oběhu lymfy - lymfedém...

S velkou radostí kopíruji z mailu, který mi napsala jedna žena po pouhých 6 týdnech užívání homeopatika vyrobeného z pýchavky - Bovista AKH. Bovista má ve svém homeopatickém obraze mimo jiné otoky, hlavně horních končetin, na kterých zůstávají tlakové otisky, pocit těžkých končetin, nešikovnost prstů...:
 
"Chtěla jsem vám hlavně napsat, co se stalo, pár dnů po tom, co jsem začala cucat Bovistu.
V ruce se ulevilo. I viditelně opadl ten otok. Ruka je teď jiná. Je klidnější, nedává o sobě tak vědět. Nevím, jak to mám lépe popsat.
Ono nejde moc popsat, ani jaké to bylo před tím. Ty pocity jsou takové fluidní. Bolest není bolestí, tlak není tlakem...je to divnost.
A ta divnost hodně ustoupila!!! Já jsem to dlouho vstřebávala, nemluvila jsem o tom s nikým, jen jsem si to užívala a nechtěla jsem to zakřiknout...
Ale je to tak. Je to prostě o hodně lepší. Před tím jsem si na tu stranu třeba nemohla lehnout. Po pár minutách mě to donutilo se otočit. Teď na té straně normálně spím.
 A teď to jen vykřičet do světa. Je to tak velký problém, na internetu je milion cvičení a různých rad a vždycky to končí tím, že se to snad dá aspoň zpomalit. A najednou TOTO. Je to "zázrak".
Paní doktorko, moc děkuju, že jste na to přišla.
Ta úleva přišla asi po pěti dnech. Teď je to tak měsíc a půl, co to beru".

A pak že je to jen cukr...

Pokud někdo znáte ženu s podobným problémem, doporučte jí to, je velká šance, že i jí to promění život k lepšímu. Pokud by ne, jsou i jiná homeopatika, která mohou ulevit.

Jsem vděčná osudu, že mě vyslal na cestu homeopatie a já můžu téměř denně zažívat zázraky.

S pokorou k tomu, co nelze vidět, změřit či zvážit, doložit vědecky.

Helena: